Cemiloğlu Ankara sigortalı nakliyat olarak sizlere nakliyat ve hizmetlerimiz konularında genel bir bilgi verelim. Günümüzde pek çok insan şehir içi ya da şehirler arası taşınmaya başladı. Bununla birlikte nakliyat işleri de arttı ve pek çok nakliyat şirketi yeni nesil taşımacılık yöntemleri geliştirdiler. Eski zamanlarda pek çok kişinin yüklenerek taşıdıkları eşyalar zamanla asansörlü sistemlerle onlarca kata rahatlıkla taşınır oldu. Taşımacılık işi elbette özen isteyen işlerden biridir. Eşyaların paketlenmesi, aşağı indirilmesi, uygun olarak yerleştirilmesi ve yukarı çıkarılması gibi her adımda dikkat ve tecrübe ister. Bu nedenle bir nakliye firması ile çalışacaksınız bu tecrübeli bir firma olmalıdır.

Peki Evden Eve Nakliyat Ne Demek? Fiyatları Ne Kadardır?

Evden eve nakliyat eşyaların evden alınıp gideceği diğer eve taşınma işlemidir. Bu işlem yapılırken eşyaların paketlenip diğer evde kurulumuna kadar her şey nakliyat firmasına aittir. Eşyaların zarar görmeden tecrübeli bir şekilde taşınması için bu işten anlayan uzman bir şirketle çalışmanız gerekir. Cemiloğlu Ankara sigortalı nakliyat olarak sizlere en iyi hizmet ve kalite standartlarında nakliye hizmeti sunuyoruz. Size garantili evden eve taşımacılık hizmeti veriyoruz. Eski evinizde ki düzeni tekrar yeni evinizde yaşatmak için tüm ekibimizle çalışıyoruz. Her şirketin belirli şartlarla belirlemiş olduğu fiyatlar vardır. Bu şartlar eşyanın indirilecek olan katın yüksekliği, diğer eve olan uzaklık ve eşyaların kaçıncı kata çıkarılacağı, yeni evin kaç odalı olduğu, taşınacak eşya miktarı, eşya için yapılacak anlaşmalı sigorta değeri, asansör kullanılıp kullanılmayacağı, istenilen başka hizmetler varsa onların ücretleri gibi pek çok durum fiyat oranlarını belirler.

Ne Kadar Güvenilir? Ya Eşyalara Bir şey Olursa?

Cemiloğlu Ankara sigortalı nakliyat size sigorta güvencesinde ve uzman kadrosu ile mükemmel bir hizmet sunmaktadır. Peki nedir bu nakliye sigortası? Neden sigortalı bir şirket ile çalışmalıyız? Nakliye sigortası eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda olayın nasıl olduğuna bağlı olarak size bu hasarın nitelik ve miktarı göz önünde bulundurarak ödeme yapılmasını sağlayan yani bir nevi eşyalarınızı garanti kapsamına alan bir uygulamadır.

Böyle bir uygulama olması nedeniyle eşyalarınız daha özenli ve dikkatli taşınır, hasar oluştuğu anda size bu hasarın değeri karşılanır. Peki sigorta ne zaman devreye girer. Eğer taşıma anında bir hasar meydana geldi ise hasar oluştuğu anda hasar bildirimi yapılması gerekir. Hemen bilirkişi aranarak hasarın miktarı ve değeri belirlenir. Eğer taşıma esnasında bir hasar meydana geldi ise tutanak tutulurken şunlara dikkat etmeniz gerekir. Hasarın nasıl oluştuğu ayrıntılı bir şekilde yazılmalı, ne zaman ve taşınma hangi aşamadayken oluştu, eşyaların isimleri, miktarları ve fotoğrafları bulunmalıdır.

Cemiloğlu Sigortalı Nakliyat Bunları Karşılayabilir Mi?

Taşınmanın belirli aşamaları vardır. Bu aşamalar eşyaların paketlenmesi, yükleme, aktarma, boşaltmadır. Bu aşamaların her birinde anlaşmaya bağlı olarak sigortalı olursunuz. Bu nedenle Cemiloğlu Ankara sigortalı nakliyat eşyalarınızı bir nevi garanti altına almış olur bu şekilde daha özenli ve dikkatli taşırlar. Bir düşünün herhangi bir sigortasız nakliye şirketi sizden sadece ücretini alarak taşıma yapar ve eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda şirketimiz sorumlu değildir diyebilir. Çünkü elinizde hakkınızı koruyabilecek herhangi bir belge bulunmamaktadır. Evden eve taşıma yaptırmak isteyen kişiler çoğu kez bunlarla karşı karşıya kalmaktadır. Cemiloğlu Ankara sigortalı nakliyat size bu ve bunun gibi pek çok sıkıntıyı ve sorunu ortadan kaldırarak tecrübeli bir nakliye deneyimi yaşatacaktır. Sizlerde güven içinde ve uzman kadrosu ile evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorum diyorsanız Cemiloğlu sigortalı nakliyatı tercih edebilirsiniz.

Yorumunuzu yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.